Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
PLURIMOS ANNOS - WIELU LAT ! PDF Drukuj Email

 

W środę 19 kwietnia w naszym kościele, pod przewodnictwem ks. Proboszcza Grzegorza była sprawowana dziękczynna Msza Św. w intencji jubilata tego dnia – ks. Sławomira Kośniewskiego. Jak zawsze w takich okolicznościach miło jest, gdy otrzymujemy wyrazy pamięci, czujemy bliskość życzliwych nam osób, doświadczamy wsparcia modlitewnego. To wszystko, mamy nadzieję daliśmy odczuć Jubilatowi i wyraziliśmy uczestnicząc w Eucharystii, ofiarowując modlitwę i Komunię św. w jego intencji. Stało się naszym udziałem dzielenie się radością i wdzięcznością Panu Bogu za przeżyte lata, powołanie - dar kapłaństwa, obecność i posługę w naszej wspólnocie parafialnej księdza Sławomira. Były oczywiście kwiaty i serdeczne życzenia (także odśpiewane stosowną ku temu piosenką - „powinszówką”). Dla księdza Sławomira jeszcze raz urodzinowe serdeczności i ukłony, życzenia wielu lat szczęśliwego, obfitującego w potrzebne łaski życia. Plurimos annos księże Sławomirze!