Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Anioły na motorach PDF Drukuj

Tegoroczny sezon motocyklowy rozpoczął się niezwykle widowiskowo. Już po raz czwarty do naszej parafii zjechali się motocykliści aby Bogu zawierzyć swoje losy podczas wojaży. Ks. Grzegorz w homilii podkreślał potrzebę świadomości i odpowiedzialności
użytkowników dróg. W modlitwie nie zapomniano także o motocyklistach, którzy zginęli
i ofiarach wypadków.

Przed kościołem stała imponująca ilość wszelkiego rodzaju motorów i skuterów. Ksiądz Marcin Andrzejewski musiał nieźle się nachodzić aby poświęcić ponad 200 jednośladów zaparkowanych na przykościelnym placu oraz parkingu.  Jeszcze tylko krótka pogadanka - przypomnienie
o ostrożności i rozwadze przez naczelnika starachowickiej drogówki  Mirosława Kusztala i wszyscy, kawalkadą ruszyli ulicami Starachowic.

Tradycyjnie po paradzie odbył się piknik, gdzie wielu wspominało swoje przygody a także snuło plany na przyszłe wyjazdy.