Informacje Duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

10 grudnia 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W drugą niedzielę Adwentu usłyszeliśmy wezwanie św. Jana Chrzciciela do przygotowania drogi Panu, który przychodzi. Niech to wezwanie ciągle w nas pobrzmiewa i skłania do przemiany naszego życia.

2. Przypominamy, że adwentowa Msza Święta roratna rozpoczyna się codziennie w dni powszednie o godz. 17.00 a w sobotę o 18.00. Jeszcze raz zachęcamy, aby na Roraty licznie przychodziły dzieci z zapalonymi lampionami.

3. Dzisiejsza ofiara do puszek przeznaczona jest na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.

4. W środę, 13 grudnia, w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, będziemy modlić się o pokój i pomyślność naszej Ojczyzny.

5. Dziś po Mszach Św. Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych rozprowadza dekoracje świąteczne prosimy o wsparcie

6. Poświecenie medalików dla dzieci I komunijnych. Zapraszam dzieci ni rodziców do udekorowania jednej choinki.

7. Dary żywnościowe dla samotnych i ubogich

8. Świece Wigilijne dzieło pomocy dzieciom i kalendarze Caritas na 2018 rok