Informacje Duszpasterskie

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

8 października 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Codziennie o 17.30 a w niedzielę po sumie. Wszystkich parafian serdecznie zapraszam! W piątek 13 X Różaniec fatimski

2. W sobotę, 14 października, będziemy pamiętali o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej.

3. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Ten dzień na trwałe wpisał się w kalendarz nie tylko Kościoła w Polsce, ale i w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie. ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu św. Jana Pawła II.

4. Kino Kultura zaprasza na Film DWIE KORONY O Św. Maksymilianie Kolbe.

Seanse  13-19 X godz. 20.00 a 20-26 X –godz. 18.00

5.Od dziś można składać podpisy pod petycją o zakazie zabijania dzieci podejrzanych o chorobę lub upośledzenie.

6. Trwa nowenna do Św. Jadwigi królowej, codziennie o 16.45,  a Msza odpustowa Róż Św. Jadwigi za tydzień w niedzielę 15 X o godz. 12.00

7. Od jutra można zapisywać Msze na nowy rok i można również zamawiać wypominki za naszych zmarłych

8. We wtorek spotkanie bierzmowanych o 18.30

9. Można się zapisywać na Zjazd Rycerstwa W Niepokalanowie w dniach 12-16 X (koszt 250 zł) a także na II zjazd Apostolstwa Margaretek do Krakowa 14 X(sobota). Koszt 50 zł. Wyjazd o 5.00

10 W przyszłą niedzielę  17 rocz. Śmierci ks Jana Borończyka> Msze w sobotę o 17.00,- os siostry z rodziną. W Niedzielę o 12.00- od parafian, we wtorek 17.X o 11.00 koledzy kursowi. Koronka w niedziele  przy grobie o 11.40.