Informacje Duszpasterskie

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY

22 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Wypełnił to całkowicie, ofiarując siebie na ołtarzu krzyża. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera, aby ją wypełniali aż po krańce świata i aż do końca czasu.

2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

3. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, a w środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty.

4. Róże Św. Antoniego zapraszają na wtorek ze św. Antonim, o 16.45

5.W środę Msza Imieninowa i Urodzinowa Pana organisty Jerzego

6.W środę o 18.00 Zbiórka i I próba Dzieci do I Komunii Św.

7.  Polecamy modlitwom wszystkich uczestników Wiosennego Zjazdu Rycerstwa a w sobotę wyjazd Margaretek o 5.00 do Niepokalanowa. Plan w gablocie.

8. Zmarła Pani + Bożena Kulik z ul. Długiej. Pogrzeb jutro o 14.00